POHONY BRÁN

Pohony pre krídlové brány
RotaMatic
Pohon pre otváravú bránu RotaMatic od firmy Hörmann je vďaka svojmu modernému, štíhlemu dizajnu zladený s Vašou peknou otváravou bránou. Tak príkladné, ako vzhľad, sú aj funkčnosť a bezpečnosť. Ani bez priameho pripojenia na sieť elektrického prúdu sa nemusíte vzdať komfortu pohonu. RotaMatic Akku to umožňuje.
Pohony pre posuvné brány
LineaMatic
Hlavnými prednosťami pohonu posuvnej brány LineaMatic sú jeho kompaktná, výškovo nastaviteľná skriňa zo zinkovanej liatiny a z plastu zosilneného sklenými vláknami, ako aj spoľahlivá elektronika pohonu.
Pohony garážových brán
SupraMatic
Otvorte svoju bránu s pohonom SupraMatic rýchlo a jednoducho pomocou ručného vysielača a vojdite priamo z ulice do svojej garáže. Vďaka sériovému Bluetooth prijímaču môžete svoju bránu ovládať aj pomocou aplikácie BlueSecur Hörmann. Tak máte váš otvárač brány v smartfóne vždy pri sebe. Pohon garážovej brány SupraMatic sa postará s energeticky úsporným LED osvetlením o rovnomerné osvetlenie garáže. Kryt pohonu z ušľachtilej ocele prepožičiava pohonu ušľachtilý, exkluzívny dizajn. SupraMatic sa okrem toho vyznačuje obzvlášť nízkou spotrebou elektrickej energie a v pohotovostnom režime je hodnota jeho spotreby nižšia ako 1 W. Voliteľne môže byť tento pohon prepojený aj s externými systémami Smart Home.
Pohony garážových brán
ProMatic
S pohonom garážovej brány ProMatic 4 (momentálne sa nedodáva) a s ručným vysielačom alebo rádiovým tlačidlom otvoríte svoju garážovú bránu jednoducho a rýchlo. Mimoriadny komfort vám poskytuje jasné LED osvetlenie, ako aj nastavenie funkcie vetrania na pohone, pomocou ktorej môžete svoju garáž automaticky vetrať. ProMatic je pritom obzvlášť energeticky úsporný a v pohotovostnom režime je hodnota jeho spotreby nižšia ako 1 W. Voliteľne môže byť tento pohon prepojený aj s externými systémami Smart Home.
Aj pri garážach bez prípojky elektrického prúdu si môžete vychutnať výhody automatického pohonu vďaka pohonu ProMatic Akku. Tento pohon sa dá nabíjať cez bežnú sieťovú zástrčku, alebo obzvlášť komforte cez voliteľný solárny modul.
Pretože len spokojný zákazník sa vracia a môže o nás povedať aj svojmu okoliu..