GARÁŽOVÉ BRÁNY

Sekcionálne garážové dvere:

Potrebujete zmerať stavebný otvor pre novú
garážovú bránu? Môžeme Vám ukázať, ako na to.

Otvárajú sa zvislo nahor, pod strop – zmontované sekcie, sú vedené kolieskami po vodiacej koľajnici  – toto ergonomické riešenie robí garáž s čo najväčším priestorom vo vnútri, a pred garážou nie je nutný priestor na otváranie a zatváranie brány.

Môžu byť otvárané ručne alebo automaticky – v obidvoch prípadoch je obsluha jednoduchá a bezpečná.

Zabezpečujú dobrú tepelnú a akustickú izoláciu, a to vďaka tomu že sú vyrobené zo sekcii o hrúbke 40 alebo 60 mm –  vyplnené polyuretánovou penou a dookola plášťa brány je systém tesniacich gúm. Trvanlivá brána musí byť zhotovená z dostatočne odolných materiálov. Je to samozrejmé a preto sekcie garážové brány sú vyrobené z pozinkovaného oceľového plechu a potiahnutý polyesterovým náterom. Ukazovateľ tepelnej izolácie sa pohybuje v rozmedzí 1,1 – 1,5 W/m2K v závislosti od typu panelov a typu presklenia v bráne.                                                                                                 
Výklopné garážové dvere:
Všetko hovorí pre originál: kvalita a bezpečnosť, vzhľad a komfort a vyzretá technika. V každej bráne Hörmann Berry sa skrývajú skúsenosti a viac ako 70 rokov know-how vo výrobe garážových brán. Vďaka mnohorakosti motívov určite nájdete bránu zodpovedajúcu aj Vašim želaniam. Vyberte si pomocou konfigurátora pre brány a dvere v pokoji bránu spĺňajúcu Vaše požiadavky: Motív, povrch, farba. máte k dispozícii všetky možnosti.
Rolovacie garážové dvere:
Nepotrebujú voľný priestor pred garážou na otváranie a zatváranie.
Nezaberajú priestor pod stropom, vďaka tomu netreba pri projektovaní osvetlenia alebo konštrukcie strechy dávať pozor.
Môžu byť namontované pred vstupným otvorom,
brána sa navíja do stabilného hliníkového boxu, umiestneného nad vstupným otvorom,
pre pohodlné používanie sa odporúča automatické ovládanie.

Rolovacie brány sú stavaná z trvalých hliníkových profilov vyplnených polyuretánovou penou, čo zaisťuje ochranu pred stratou tepla. V prípade podzemných garáží sú dokonalým riešením brány s ventilačnými profilmi. Máme tiež v ponuke profily s okienkami, ktoré umožňujú dodatočné presvetlenie garáže.

HÖRMANN – Decograin – 6 dekorov

HÖRMANN – Duragrain – 24 vzorov

KRISPOL – Tabuľka dekorov – fólií

Woodgrain – Antracit